WYCEŃ TRANSPORT LOTNICZY W KILKA SEKUND

WYMIARY (CM)

WYCEŃ TRANSPORT LOTNICZY W KILKA SEKUND

Wróć

PODAJ DANE I POZNAJ WYCENĘ

Wróć

Uwaga!

Realizujemy przesyłki lotnicze od 40kg!

Popraw dane lub skontaktuj się mailowo po wycenę mniejszej wysyłki!

Popraw dane Kontakt

Twoja kalkulacja jest
prawie gotowa

W celu zapewnienia najlepszej jakości naszych usług, podanie danych firmy jest niezbędne.

Popraw dane lub skontaktuj się mailowo po wycenę swojej przesyłki lotniczej!

Popraw dane Kontakt

Dlaczego ZAWSZE warto wyceniać import z Chin drogą lotniczą?

Dlaczego ZAWSZE warto wyceniać import z Chin drogą lotniczą?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego pewne produkty, takie jak najnowsza elektronika czy luksusowe akcesoria mody, są dostępne w Polsce zaledwie kilka dni po ich premiery w Chinach? Tajemnicą tak szybkiej dystrybucji jest transport lotniczy. Ale nie tylko modne gadżety korzystają z tej formy transportu. Zaskoczy was, jak wiele różnorodnych produktów jest regularnie importowanych do Polski samolotem. Oto kilka powodów, dla których warto zawsze rozważyć wycenę importu z Chin drogą lotniczą.

Szybkość to klucz do sukcesu

W 2022 roku, Polska zaimportowała z Chin towary o wartości ponad 50 miliardów dolarów. Z tej imponującej sumy, znaczący procent dotarł do nas drogą lotniczą. W przypadku branż, które zależą od szybko zmieniających się trendów, takich jak moda czy elektronika, czas jest kluczowym czynnikiem. Importowanie nowych modeli smartfonów czy laptopów samolotem pozwala polskim konsumentom cieszyć się nimi niemal jednocześnie z resztą świata.

Świeżość jest ważna

Pomyślcie o delikatnych owocach morza, egzotycznych owocach czy luksusowych kosmetykach. Transport morski mógłby zaszkodzić ich jakości lub świeżości. Import z Chin drogą lotniczą pozwala na dostarczenie produktów do Polski w stanie nienaruszonym, zachowując ich pełną wartość i atrakcyjność dla klienta.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Niektóre produkty, takie jak precyzyjne instrumenty medyczne, czy drogie komponenty technologiczne, wymagają specjalnego traktowania. Transport lotniczy oferuje stabilne warunki i mniej fizycznego obciążenia, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia.

Dane, które przemawiają same za siebie

Ostatnie statystyki pokazują, że ponad 20% importowanych z Chin produktów dociera do Polski drogą lotniczą. Chociaż transport ten może być nieco droższy, wiele firm uznało, że korzyści związane z szybkością i jakością dostaw przewyższają koszty.

 

Podsumowanie

Nie ma jednego rozwiązania pasującego do wszystkich. Niemniej jednak, w obliczu szybko zmieniającego się globalnego rynku, transport lotniczy staje się kluczem do konkurencyjności. Zanim zdecydujesz się na sposób transportu dla swojego importu z Chin, warto zawsze rozważyć opcję lotniczą. W końcu czas to pieniądz, a w dzisiejszym świecie biznesu – każda minuta się liczy!