Blog

Import drogą lotniczą w 2024 roku.

W dzisiejszym świecie dynamicznie rozwijającej się globalizacji i handlu, przewóz towarów drogą lotniczą odgrywa kluczową rolę. Prędkość, wygoda i niezawodność sprawiają, że branża spedycyjna lotnicza zyskuje coraz większe znaczenie

Czy w imporcie taniej znaczy lepiej? Dlaczego cena NIE jest najlepszym czynnikiem wyboru oferty.

Kiedy myślimy o imporcie, naturalnie zastanawiamy się nad kosztami. Jednak czy niska cena naprawdę oznacza najlepszą ofertę?

Dlaczego ZAWSZE warto wyceniać import z Chin drogą lotniczą?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego pewne produkty, takie jak najnowsza elektronika czy luksusowe akcesoria mody, są dostępne w Polsce zaledwie kilka dni po ich premiery w Chinach?

Ciekawostki o transporcie lotniczym, o których mogliście nie wiedzieć w 2023 roku

Kiedy myślimy o transporcie lotniczym, często wyobrażamy sobie przede wszystkim samoloty pełne pasażerów zmierzających na wakacje lub w delegację. Jednak samoloty to nie tylko środek przewozu ludzi,

Jakie warunki handlowe obowiązują w transporcie lotniczym cargo i które z nich najlepiej wybierać?

Transport lotniczy cargo to jeden z najszybszych i najbardziej efektywnych sposobów dostarczania towarów na dużą odległość. Jednakże, aby cały proces przebiegał sprawnie, konieczne jest zapoznanie się z obowiązującymi warunkami handlowymi. W artykule przedstawiamy najważniejsze z nich oraz podkreślamy rolę doświadczonego spedytora w wyborze odpowiednich dla Ciebie opcji.

Transport lotniczy w 2023 roku.

Istnieje szereg sytuacji, kiedy transport lotniczy jest standardowym sposobem przewożenia towarów. Dotyczy to przede wszystkim produktów jednostkowo drogich, niewielkich objętościowo, a zarazem stosunkowo wrażliwych (na uszkodzenia mechaniczne, na duże zmiany temperatur, o bardzo krótkim czasie przydatności do użytku), wymagających dostawy w krótkim, nieprzekraczalnym terminie.

Ile kosztuje transport lotniczy z Chin? Kiedy opłaca się latać?

Ile kosztuje transport lotniczy z Chin i kiedy opłaca się latać? Wskazówki w naszym artykule.

Wycena transportu lotniczego

cm
cm
cm
kg
Podaj dane i poznaj wycenę

Ładunki obsługuje Morska Agencja Gdynia Sp. Z o.o.