WYCEŃ TRANSPORT LOTNICZY W KILKA SEKUND

WYMIARY (CM)

WYCEŃ TRANSPORT LOTNICZY W KILKA SEKUND

Wróć

PODAJ DANE I POZNAJ WYCENĘ

Wróć

Chiński Nowy Rok 2024 - kiedy wypada? Jak zaplanować transport lotniczy?

Chiński Nowy Rok 2024: Strategiczne Planowanie Transportu Lotniczego

Znaczenie Roku Smoka dla Branży Lotniczej

Chiński Nowy Rok, rozpoczynający się 10 lutego 2024, to kluczowy czas dla branży lotniczej, zwłaszcza dla importerów korzystających z transportu lotniczego. Rok Smoka w chińskim kalendarzu, symbolizujący dynamikę i zmiany, stanowi doskonałą okazję do przemyślanego planowania operacji lotniczych i logistycznych.

Planowanie Lotniczego Importu w Obliczu Chińskiego Nowego Roku 2024

W okresie Chińskiego Nowego Roku, zmieniają się harmonogramy pracy chińskich fabryk, co wpływa na dostępność towarów i terminowość ich dostaw. Oto, co każdy importer wykorzystujący transport lotniczy powinien wiedzieć:

  • Przygotowania Przed Świętem: Produkcja zwalnia już tydzień przed świętem. Ten okres to doskonały czas na planowanie awaryjne lotów cargo, aby uniknąć deficytu towarów.
  • Zamknięcie Fabryk Podczas Święta: Od 10 do 24 lutego większość chińskich fabryk zawiesza działalność, co może prowadzić do przerw w dostawach lotniczych.
  • Powrót do Normy Po Święcie: Fabryki stopniowo wracają do pełnej produktywności, co może trwać nawet do początku marca. Dostosowanie harmonogramów lotów cargo w tym okresie jest kluczowe.

 

Porady dla Importerów Korzystających z Transportu Lotniczego

Aby uniknąć opóźnień związanych z Chińskim Nowym Rokiem, importerzy powinni:

  • zaplanować transport lotniczy z wyprzedzeniem: rozważ wcześniejsze zwiększenie zapasów i rezerwacje dodatkowych lotów cargo przed rozpoczęciem świąt.
  • utrzymywać stały kontakt z dostawcami: regularne aktualizacje dotyczące harmonogramów pracy chińskich dostawców pomogą w lepszym planowaniu lotów cargo.

Wykorzystaj Możliwości Roku Smoka w Branży Lotniczej


Chiński Nowy Rok to nie tylko wyzwanie, ale i szansa dla branży lotniczej. Właściwe planowanie i elastyczne podejście do logistyki lotniczej mogą przynieść znaczne korzyści w tym wymagającym okresie. Rok Smoka to czas na innowacje i rozwój w branży lotniczej, wykorzystując dynamikę i zmiany, które niesie.